Znajd nas na FacebookuPL | EN
DOBRE WNĘTRZE, 2016 NR 07 | PREZENTACJA WNĘTRZ MIESZKANIA W POZNANIUDOM JEDNORODZINNY GZI_1 | BYDGOSZCZWNĘTRZA APARTAMENTU DWUPOZIOMOWEGO | POZNAŃDOM JEDNORODZINNY SZR_2_5 | SZRENIAWA
30.12.2015

Dziś pojawiły się kolejne nowości: dwa projekty wnętrz domów jednorodzinnych ze skośnymi dachami oraz minimalistyczne wnątrza dwupoziomowego apartamentu i kreatywne wnętrza agencji CRAFTON.

15.10.2015

Dziś dużo nowości! Klika nowych projektów architektonicznych i zdjęć skończonych wnętrz. Uaktualniliśmy także dział z publikacjami.

16.07.2015

Dziś dodaliśmy zdjęcia z wnętrz apartamentu jaki właśnie zrealizowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowleni z efektu: projektu, realizacji, wykonania i zdjęć. Umieścilisy też naszą ostatnią publikację w magazynie Dobre Wnetrze.

23.06.2015

Udało sie! W tym zapracowanym czasie udało nam się znaleźć kilka chwil i zaktualizowlaiśmy nasza stronę o nowe projekty. Na bieżąco można nas jednak obserwować na nasze stronie facebookowej.

30.03.2015

Po dłuższej przerwie spowodowanej dużą ilością pracy uaktualniamy naszą stonę www o projekty domów i wnętrz. Stale zachecamy do śledzenia nowości na naszym fanpage.

Miło nam też poinformować, że przebudowa domu kostki z lat 70 została nominowana przez jury do europejskiego konursu architektonicznego ECOLA 2015!

30.12.2014

Na koniec roku...ale udało się dodać chociaż kilka nowych projektów. Juz wkrótce dodamy wszytkie z 2014 roku. Częstsze aktualizacje na naszym profilu FACEBOOKowym.

27.02.2014

Dziś mała aktualizacja na naszej stronie! W dziale ARCHITEKTURA zamieściliśmy projekty dwóch nowych domów jednorodzinnych: POZ_1 i PAL_1, oba z płaskimi dachami. W dziale WNĘTRZA zamieściliśmy wizualizacje mieszkania w Poznaniu - położonego niemal w drzewach z widokiem na staw! Uzupełniliśy tez dział PUBLIKACJE.

02.11.2013

Czas przerwać milczenie na naszej stronie! Po intensywnym w pracę letnim okresie znaleźliśmy trochę czasu, by dodać nowości na naszą stronę...

W dziale ARCHITEKTURA umieściliśmy dwa projekty domów: dom GLO_1 i dom OBR_1. Oba już z pozwoleniami na budowę.

W dziale WNĘTRZA - zamieszczmy zdjęcia z realizacji dwóch mieszkań: KAWALERKI_19m2 w POZNANIU oraz MIESZKANIA pod Poznaniem. To pierwsze wygrało również w konkurskie "MIESZKANIE Z INNOWACJĄ" organizowanym przez magazyn DOBRE WNĘTRZE. 

09.05.2013

Prace adaptacyjene starego poddasza na naszą pracownię dobiegły końca! W dziale wnętrza zamieściliśmy galerię z efektem prac. Dodaliśmy także projekt "nowoczesnej stodoły" BLA_1 pod Poznaniem.

25.03.2013

Dziś uaktualniliśmy naszą stroną o dwa projekty: dom ECOtypowy wykonany dla wydawnictwa MURATOR w ramach zamkniętego konkursu na typowy dom ekologiczny oraz koncepcję budynku biurowo - magazynowego w Poznaniu.

Zamieszczamy tekże pdfa z publikacją FALA PARK w chińskim lifestylowym magazynie SURFACE.

22.01.2013

Zamieszczamy kolejne publikacje Fali Park. Tym razem artykuły w magazynie ARCHITEKTURA - MURATOR oraz w koreańskim magazaynie ARCHIWORLD i hiszpańskim T-18 MAGAZINE.

13.11.2012

FALA PARK została opublikowana w dwóch zagranicznych magazynach o architekturze: francuskim AMC magazine, gdzie znajdujemy się wśród 32 interesujących obiektów sportowych z całego świata (mi.in. z realizacjami Zahy Hadid, Dominique'a Perrault czy Petera Cook'a) oraz w hiszpańskim PASAJES ARQUITECTURA.

Z kolei portal BRYLA.pl zamieścił artykuł o naszej przebudowie domu koski z lat 70.

22.10.2012

Cieszymy się bardzo z ciągłego zainteresowania różnymi mediami na świecie naszym projektem budynku FALA PARK w Wolsztynie. Publikacje o projekcie zamieściły m.in. DEZEEN, ARCHDAILY, DETAIL, SZTUKA ARCHITEKTURY, ARCHIRAMA.

Dziś umieściliśmy także na naszej stronie dwa projekty: ukończoną przebudowę kostki z lat 70 w Wolsztynie oraz drugą wersję przeznaczoną do realizacji domu w Gortatowie.

12.09.2012

Zapraszamy do ogladania zdjęć z ukończonej realizacji Rodzinnego Centrum Sportów i Rekreacji FALA PARK w Wolsztynie: architektura i wnetrza. Artykuły o tym budynku zostały opublikowane już w miesieczniku ŚWIAT ARCHITEKTURY oraz serwisie architektonicznym BRYŁA.

Dodatkowo umiesciliśmy dwa nowe projekty. Projekt nowoczczesnej stodoły dom NIA_2 - który inspirowany jest klasyczną zagrodą wiejską. Wykonany będzie niemal w całości z cegły rozbiórkowej. Zamieszczamy też wizualizacje wnętrz domu jedorodzinnego w Puszczykowie.

30.08.2012

Dziś zamieściliśmy na naszej stronie dom TOR_1 w Toruniu. Dom ten w całości jest wykonany z prefabrykowanych płyt betonowych.

25.05.2012

Przerywamy milczenie!!! Po "nawale" pracy związanym z końcówką budowy i projktem wnętrz budynku FALA PARK w Wolsztynie zamieszczmy część nowych projektów i realizacji.

Centrum sportów i rekreacji FALA PARK już GOTOWY!!!. Zamieściliśmy kilka zdjęć jeszcze z czasów realizacji - ale niebawem pojawi się profesjonalna sesja. Prawdopodobnie jedyny kort tenisowy w Polsce na dachu budynku już czynny! 

Dodaliśmy także zdjecia z budowy DOMU CER_1 w Ceradzu Kościelnym. Ze względu na bardzo wąską działkę oraz zapisy miejscowego planu dom ma kształt rozciagniętej, przełamanej "nowoczesnej stodoły". Kolejny projekt to DOM LUB_1 niedaleko Zaniemyśla - tu działka również bardzo wąska.

W dziale WNĘTRZA prezentujemy dwa projety: wnętrza domu WOL_4 w Wolsztynie oraz wnętrza małej kawalerki w Poznaniu.

Z kolei w dziale PUBLIKACJE załączyliśmy najnowsze prezentacje naszych ukończonych projektów.

05.10.2011

Dziś na stronie zamieszczamy kilka nowych projektów! W dziale wnętza dodaliśmy projekt wnętrz mieszkania 80mkw w jednym z apartamentowców w centrum Poznania (rozpoczeły się juz prace wykonawcze) oraz wersję 1 (bardziej minimalistyczną) i wersję 2  projektu wnętrz mieszkania w przebudowywanym domu w Poznaniu. Wersja 2 jest już także realizowana.

W dziale architektura zamieściliśmy koncepcję rewitalizacji dworca kolejowego w Wolsztynie oraz zdjęcia z postępujących prac przy realizacji centrum sportów i rekreacji FALA PARK, przebudowie starego spichlerza w Świebodzinie oraz z budowy domu WOL_4 oraz domu KOM_1.

10.09.2011

Tym razem załączamy linka z publikacją domu LUS_1 we wrześniowym numerze MURATORA! Cieszymy się, że ten nowoczesny dom inspirowany klasyczną stodołą jest ciągle doceniany! Znaleźliśmy się także w gronie innych projektantów wnętrz na płycie "Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady".

28.07.2011

Miło nam ponformować o nowej publikacji naszej pracowni. Tym razem w magazynie Dom & Wnętrze został opublikwoany jeden z naszych projektów domu jednorodzinnego oraz krótka prezentacja pracowni.

07.07.2011

Dziś zamieściliśmy projekt 130mkw domu jednorodzinnego ROS_1 w Rosnówku. Projekt uzyskał pozwolenie na budowę i rozpoczyna się jego budowa.

26.06.2011

Nowa storona - nowe projekty! Przedstawiamy projekty domów jednorodzinnych WOL_4 w Wolsztynie, BYD_1 w Bydgoszczy oraz LUS_2 w Lusówku. Wszytkie otrzymały już pozwolenia na budowę i rozpoczynają się ich budowy. Zamieściliśmy także zdjęcia z budowy Centrum Sportów i Rekreacji FALA PARK w Wolsztynie oraz domu jednorodzinnego KOM_1 w Komorowie.

Na stronie dodaliśmy także zdjęcia z realizacji wnętrz domu jednorodzinnego w Gruszczynie oraz przebudowy "kostki" z lat 70 - WOL_2 w Wolsztynie.

17.06.2011

Po długim okresie ciszy przedstawiamy Państwu nową odsłonę naszej strony. Zmieniliśmy jej układ oraz nawigację - dzięki czemu łatwiejsze jest poruszanie się po niej. Rozbudowaliśmy dział AKTUALNOŚCI, gdzie będziemy się starać częściej pisać co dzieje się w naszej pracowni. Zapraszamy do zapoznania się z nową zawartością! Pozdrawiamy.

17.06.2011

W związku z otrzymaniem dofinansowania przez UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH WIELKOPOLSKIEGO
REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO NA LATA 2007 – 2013 projektu “Wzrost konkurencyjności biura architektonicznego poprzez wdrożenie nowoczesnych
metod projektowych oraz nowych usług cyfrowego outdooringu” miło nam poinformować o wprowadzeniu nowych usług: projekty obiektów biurowych, projekty budynków magazynowych projekty budynków użyteczności publicznej, obsługa medialna w dziedzinie cyfrowego outdooru, tworzenie identyfikacji wizualnej firm, projekty reklam animowanych.

Jednocześnie informujemy, że dzięki zakupionemu oprogramowaniu udoskonaliliśmy wcześniej wykonywane usługi jak projekty wnętrz, projekty domów jednorodzinnych czy koncepcje urbanistyczne.