Dodaliśmy do działu ARCHITEKTURA zdjęcia z ukończonego domu pod Poznaniem. Projektując ten dom zmagaliśmy się z trudną działką (nieregularny kształt i spadek terenu), bardzo restrykcyjnym planem miejscowym (obowiązująca linia 6 metrów od granicy, kalenica prostopadła do drogi, kolor brązowy dachu – który jako niemal jedyni mamy na osiedlu), urzędnikami – musieliśmy udowodnić, że nasz projekt ma cechy typowej wiejskiej wielkopolskiej zabudowy (choć wygląda jak typowa wiejska “nowoczesna stodoła”) …. i jeszcze pogodą i wysokim poziomem wód gruntowych, które utrudniały budowę…ale na koniec uważamy, ze wyszedł piękny i funkcjonalny dom rodzinny osadzony w krajobrazie….

Ruszyła nasza nowa strona internetowa. Zapraszamy do działów Architektura i Wnętrza, gdzie prezentujemy nasze projekty – koncepcje, jak i te będące w fazie realizacji lub już zrealizowane.

Dziś pojawiły się kolejne nowości: dwa projekty wnętrz domów jednorodzinnych ze skośnymi dachami oraz minimalistyczne wnątrza dwupoziomowego apartamentu i kreatywne wnętrza agencji CRAFTON.